Кадровий склад закладу

 

Кадровий склад закладу на 01.01.2021

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Кафедра
1.        БОНДАР Світлана Михайлівна Українська мова та література
2.        ЛУК’ЯНЕНКО Алла Борисівна Українська мова та література
3.        ПАСЬКО Ірина Анатоліївна Українська мова та література
4.        ПЛАКСІНА Людмила Володимирівна Українська мова та література
5.        ПАПЕНКО Оксана Володимирівна Українська мова та література
6.        ЗАРВА Марія Миколаївна Українська мова та література
7.        СИДЕНЬ Анастасія Вікторівна Українська мова та література
8.        БОБРОВА Ніна Юріївна Зарубіжна література
9.        ЄРЕСЬКО Наталія Василівна Зарубіжна література, мистецтво
10.    КОРИТЬКО Елен Володимирівна Англійська  мова
11.    ЛУЗАН Олена Петрівна Англійська мова
12.    ГОРДІЄНКО Наталія Станіславівна Англійська мова
13.    ХОМЕНКО Тетяна Федорівна Англійська мова, німецька мова
14.    НАЗАРЕНКО Анжеліка Валеріївна Англійська мова
15.    КРАСНОУСОВА Ірина Вікторівна Англійська мова, німецька мова
16.    СУХОВЄЄВА Надія Василівна Німецька мова
17.    ТАСКАЄВ Микола Олександрович Історія, громадянська освіта
18.    БОНДАР Оксана Олегівна Історія
19.    БІЛА Валентина Олександрівна Хімія, ЗВ
20.    ЧУКРЄЄВА Вікторія Валеріївна Біологія, основи здоров’я
21.    ЛЕОНЕНКО Юлія Григорівна Географія, природознавство
22.    ПОПЮК Володимир Іванович Біологія, географія, основи здоров’я
23.    АРТЮХ Юлія Володимирівна Інформатика
24.    КОМЛИК Юлія Іванівна Інформатика, англійська мова
25.    БОЯРЧУК Катерина Анатоліївна Інформатика, математика
26.    КАРПЕНКО Інна Іванівна Математика
27.    ШУТЬ Валентина Борисівна Математика
28.    ВОРОНА Галина Василівна Фізика, математика,  астрономія
29.    СМАЛЬЧЕНКО Наталія Григорівна Інформатика
30.    БАРЛАДЯН Людмила Олексіївна Трудове навчання, технології
31.    ПЕТРУША Сергій Володимирович Трудове навчання, технології, креслення
32.    БЛАГОДАРОВА Юлія Сергіївна Психологія,  основи здоров’я
33.    ТИМОШИНА Алла Вікторівна Музика
34.    РИЖЕНКО Михайло Євгенович Фізична культура
35.    ТЕРНОВЕНКО Володимир Іванович Фізична культура, захист Вітчизни
36.    БЄЛІКОВ Юрій Іванович Фізична культура
37.    ЗАРУБА Микола Олександрович Хореографія
38.    СТОРЧАКОВА Тетяна Євгенівна Початкові класи 1-А
39.    ДОВЖЕНКО Валентина Миколаївна Початкові класи 1-Б, інформатика
40.    АНОДІНА Олена Василівна Початкові класи 1-В
41.    БОЙЧЕНКО Надія Олександрівна Початкові класи 1-Г
42.    МОРОЗ Олена Борисівна Початкові класи 2-А
43.    РАКУЛА Вікторія Вікторівна Початкові класи 2-Б
44.    КОРОЛЬОВА Наталія Олександрівна Початкові класи 2-В
45.    ПОПРАВКА Альона Ігорівна Початкові класи 2-Г
46.    КОВБАНЬ Анжела Олегівна Початкові класи 3-А
47.    БРАЖЕНКО Наталія Олексіївна Початкові класи 3-Б
48.    КНИЖНИК Ірина Юріївна Початкові класи 3-В
49.    САВЧЕНКО Валентина Василівна Початкові класи 4-А
50.    БЕЗПАЛА Ольга Федорівна Початкові класи 4-Б
51.    КОСТИРКО Людмила Іванівна Початкові класи 4-В
52.    МУРАШКОВСЬКА Світлана Олександрівна Асистент учителя
53.    СЕМЕНЯКА Наталія Миколаївна Вихователь ГПД
54.    ГРИЗУН Дар’я Сергіївна Вихователь ГПД
55.    В’ЯЗОВЧЕНКО Лариса Іванівна Вихователь ГПД
56.    ВОЛОБУЄВА Ельвіна Азізівна Вихователь ГПД
57.    ГРОНЕЦЬ Анна Юріївна Педагог-організатор
58. БУТКО Наталія Іванівна Історія/ декретна відпустка
59. ТИТОВА Юлія Сергіївна Інформатика/декретна відпустка
60. ДЕМЧЕНКО Євгенія Костянтинівна Заступник з ВР /декретна відпустка
61. ДЕРЕЗЮК Ольга Анатоліївна Вихователь ГПД /декретна відпустка
62. ГАВРИЛЬЧЕНКО Оксана Сергіївна Вихователь ГПД/декретна відпустка
63. КОЛОМОЄЦЬ Зоя Володимирівна Англійська мова/декретна відпустка
64. МУДРАКОВА Світлана Володимирівна Англійська мова, німецька мова / декретна відпустка
65. ДМИТРЕНКО Євгенія Миколаївна Географія/декретна відпустка
66. ЗАМАНА Ольга Анатоліївна Початкові класи, інформатика/ декретна відпустка
67. ЗАРУБА Тетяна Михайлівна Початкові класи/декретна відпустка

 

Кадровий склад закладу на 01.09.2020

Директор – Бондар Світлана Михайлівна

Заступник директора – Артюх Юлія Володимирівна

Заступник директора – Лузан Олена Петрівна

Заступник директора – Комлик Юлія Іванівна

Заступник директора – Бондар Оксана Олегівна

Заступник директора – Леоненко Юлія Григорівна

Учителів: вищої категорії – 23, І категорії – 6, ІІ категорії – 18, спеціалістів – 13

Робітників – 22

У декретній відпустці – 8

№  

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Який предмет викладає Категорія, звання Нагороди
1 БОНДАР

Світлана Михайлівна

Директор Українська мова та література Вища категорія старший учитель Гр.обл, 2016,

«Феліца» 2013

2 БОБРОВА

Ніна Юріївна

Учитель Зарубіжна література Вища категорія
3 СИДЕНЬ

Анастасія Вікторівна

Учитель Українська мова

та література

Бакалавр
4 ЗАРВА

Марія Миколаївна

Учитель Українська мова

та література

ІІ категорія
5 КОСМІНСЬКА

Олена Олексіївна

Лаборант Лаборант ІІ категорія
6 ЛУК’ЯНЕНКО

Алла Борисівна

Учитель Українська мова та література Вища категорія Гр.в/о 2013
7 ПАСЬКО

Ірина Анатоліївна

Учитель Українська мова та література Вища категорія

старший учитель

Гр.в/о 2012,

Гр.обл, 2012

8 ПАПЕНКО

Оксана Володимирівна

Учитель Українська мова та література Вища категорія
9 ПЛАКСІНА

Людмила Володимирівна

Учитель Українська мова та література І категорія
10 ЄРЕСЬКО

Наталія Василівна

Учитель Зарубіжна література, мистецтво Спеціаліст
11 КРАСНОУСОВА

Ірина Вікторівна

Учитель Англійська мова, німецька мова ІІ категорія
12 КОРИТЬКО

Елен Володимирівна

Учитель Англійська  мова Вища категорія
13 СУХОВЄЄВА

Надія Василівна

Учитель Німецька мова ІІ категорія
14 ЛУЗАН

Олена Петрівна

Заступник директора з виховної роботи Англійська мова ІІ категорія
15 ГОРДІЄНКО

Наталія Станіславівна

Учитель Англійська мова Вища категорія
16 ХОМЕНКО

Тетяна Федорівна

Учитель Англійська мова, німецька мова Вища категорія старший учитель Гр.в/о 2016,

Гр.обл, 2011

17 ЛИЧКУН

Світлана Вікторівна

Учитель Англійська мова Спеціаліст
18 НАЗАРЕНКО

Анжеліка Валеріївна

Учитель Англійська мова Бакалавр
19 БУТКО

Наталія Іванівна

Учитель Історія Вища категорія Гр.в/о 2016,

Гр.обл, 2014

20 БОНДАР

Оксана Олегівна

Заступник директора з НВР Історія ІІ категорія
21 ТАСКАЄВ

Микола Олександрович

Учитель Історія, громадянська освіта ІІ категорія
22 БІЛА

Валентина Олександрівна

Учитель Хімія, ЗВ Вища категорія Гр. управління

ОДА 2009

23 ЧУКРЄЄВА

Вікторія Валеріївна

Учитель Біологія, основи здоров’я ІІ категорія
24 ЛЕОНЕНКО

Юлія Григорівна

Заступник директора з НВР Географія, природознавство ІІ категорія
25 ПОПЮК

Володимир Іванович

Учитель Біологія, географія, основи здоров’я Спеціаліст
26 АРТЮХ

Юлія Володимирівна

Заступник директора з НВР Інформатика вища категорія, старший учитель Гр.в/о 2015,

Гр.обл, 2016

27 ТИТОВА

Юлія Сергіївна

Учитель Інформатика ІІ категорія
28 БОЯРЧУК

Катерина Анатоліївна

Учитель Інформатика, математика ІІ категорія
29 ВОРОНА

Галина Василівна

Учитель Фізика, математика,  астрономія І категорія Гр.в/о 2015
30 КАРПЕНКО

Інна Іванівна

Учитель Математика Вища категорія
31 КОМЛИК

Юлія Іванівна

Заступник директора з НВР Інформатика, англійська мова І категорія
32 ШУТЬ

Валентина Борисівна

Учитель Математика І категорія Гр.в/о 2016
33 БАРЛАДЯН

Людмила Олексіївна

Учитель Трудове навчання, технології Вища категорія Гр.обл, 2012
34 БЛАГОДАРОВА

Юлія Сергіївна

Практичний психолог Психологія,  основи здоров’я І категорія Гр.в/о 2016,

Гр.обл, 2014,

«Феліца» 2012

35 ПЕТРУША

Сергій Володимирович

Учитель Трудове навчання, технології, креслення І категорія Гр.в/о 2013
36 ТИМОШИНА

Алла Вікторівна

Учитель Музика Вища категорія старший учитель Гр.в/о 2007,

Гр.обл, 2008

37 РИЖЕНКО

Михайло Євгенович

Учитель Фізична культура ІІ категорія
38 ТЕРНОВЕНКО

Володимир Іванович

Учитель Фізична культура, захист Вітчизни Вища категорія Гр.в/о 2003
39 БЄЛІКОВ

Юрій Іванович

Учитель Фізична культура Вища категорія Гр.в/о 2016

 

40 ЗАРУБА

Микола Олександрович

Учитель Хореографія ІІ категорія
41 АНОДІНА

Олена Василівна

Учитель Початкові класи

1-В

Вища категорія Гр.в/о 2016
42 БОЙЧЕНКО

Надія Олександрівна

Учитель Початкові класи

1-Г

ІІ категорія
43 БЕЗПАЛА

Ольга Федорівна

Учитель Початкові класи

4-Б

Вища категорія
44 БРАЖЕНКО

Наталія Олексіївна

Учитель Початкові класи

3-Б

Вища категорія Гр.в/о 2016
45 ДОВЖЕНКО

Валентина Миколаївна

Учитель Початкові класи

1-Б, інформатика

Вища категорія старший учитель Гр.в/о 2016
46 СТОРЧАКОВА

Тетяна Євгенівна

Учитель Початкові класи

1-А

Спеціаліст
47 КНИЖНИК

Ірина Юріївна

Учитель Початкові класи

3-В

Вища категорія
48 КОВБАНЬ

Анжела Олегівна

Учитель Початкові класи

3-А

Спеціаліст
49 КОСТИРКО

Людмила Іванівна

Учитель Початкові класи

4-В

Вища категорія Гр.в/о 2013,

Гр.обл, 2009

49 МОРОЗ

Олена Борисівна

Учитель Початкові класи

2-А

ІІ категорія
50 РАКУЛА

Вікторія Вікторівна

Учитель Початкові класи

2-Б

Спеціаліст
51 КОРОЛЬОВА

Наталія Олександрівна

Учитель Початкові класи

2-В

Спеціаліст
52 ПОПРАВКА

Альона Ігорівна

Учитель Початкові класи

2-г

ІІ категорія
53 САВЧЕНКО

Валентина Василівна

Учитель Початкові класи

4-А

Вища категорія

учитель- методист

Гр.в/о 2004,

Гр.обл, 2013,

МОН 2013,

«Феліца» 2009

54 МУРАШКОВСЬКА

Світлана Олександрівна

Асистент учителя Асистент учителя ІІ категорія
55 СЕМЕНЯКА

Наталія Миколаївна

Вихователь ГПД Вихователь ГПД Спеціаліст
56 ГРИЗУН

Дар’я Сергіївна

Вихователь ГПД Вихователь ГПД Спеціаліст
57 В’ЯЗОВЧЕНКО

Лариса Іванівна

Вихователь ГПД Вихователь ГПД ІІ категорія
58 ВОЛОБУЄВА

Ельвіна Азізівна

Вихователь ГПД Вихователь ГПД Спеціаліст
59 ШУЛЬГА

Галина Миколаївна

Бібліотекар Бібліотекар Провідний бібліотекар “Феліца” 2004
60 ПІДГАЙНА

Анна Миколаївна

Педагог-організатор Педагог-організатор Спеціаліст
61 ДЕМЧЕНКО

Євгенія Костянтинівна

Заступник директора Декретна відпустка Декретна відпустка Гр.в/о 2013
62 ДЕРЕЗЮК

Ольга Анатоліївна

Вихователь ГПД Вихователь ГПД, учитель Декретна відпустка
63 ГАВРИЛЬЧЕНКО

Оксана Сергіївна

Вихователь ГПД Вихователь ГПД Декретна відпустка
64 КОЛОМОЄЦЬ

Зоя Володимирівна

Учитель Англійська мова Декретна відпустка
65 МУДРАКОВА

Світлана Володимирівна

Учитель Англійська мова, німецька мова Декретна відпустка
66 ДМИТРЕНКО

Євгенія Миколаївна

Учитель Географія Декретна відпустка
67 ЗАМАНА

Ольга Анатоліївна

Учитель Початкові класи, інформатика Декретна відпустка
68 ЗАРУБА

Тетяна Михайлівна

Учитель Початкові класи Декретна відпустка

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *