Навчання з використанням дистанційних технологій з 08 листопада

НАКАЗ

05.11.2021                                        м.Конотоп                                   №  130-од

Про організацію освітнього процесу на період з 08.11.2021

На виконання рішення позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.11.2021, протокол № 15, рішення педагогічної ради від 05.11.2021, протокол № 8, у звʼязку ускладненням епідеміологічної ситуації з поширення СОVID-19

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити навчання з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11 класів з 08.11.2021 до дати ухвалення нового рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо переходу на офлайн-навчання.
  2. Учителям-предметникам, класоводам:

2.1. Забезпечити освітній процес з використанням дистанційних технологій на платформі Microsoft, у програмі Teams відповідно до розкладу уроків.

2.2. Неухильно дотримуватися часових норм перебування здобувачів освіти перед моніторами ґаджетів, Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затверджених наказом МОЗ України від 25.09.2020 № 2205: для учнів 1-х класів – не більше 10 хвилин; для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин; для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин; для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин; для учнів 10-11 класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин. При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

1. Класним керівникам, класоводам:

3.1. Поінформувати здобувачів освіти та їхніх батьків про карантинні обмеження та умови навчання з використанням дистанційних технологій.

3.2. Довести до відома вчителів-предметників прізвища та контакти учнів, які не мають технічних можливостей працювати онлайн у синхронному режимі, щоб забезпечити інші форми зв’язку між педагогами та здобувачами освіти.

1. Покласти контроль за якістю освітнього процесу на період навчання з використанням дистанційних технологій на заступників директора з навчально-виховної роботи:

1-4 класи – Комлик Ю.І.;

5-6 класи – Леоненко Ю.Г.;

7-8 класи – Бондар О.О.;

9 класи – Бондар С.М.;

10-11 класи Артюх Ю.В.

1. Заступнику директора з господарчої роботи:

5.1. До 08.11.2021 року розробити заходи на період карантину щодо організації роботи обслуговуючого персоналу;

5.2. Запровадити посилений протиепідеміологічний режим за забезпечити проведення дезінфекцій приміщень зокрема шляхом вологого прибирання об’єктів із застосування дезрозчинів та регулярного провітрювання приміщень.

1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                       С.М.БОНДАР

Вам може бути цікаво...