Правила прийому до закладу

Шановні батьки майбутніх першокласників

Конотопської спеціалізованої школи № 9!

Прийом заяв до 1-х класів 2021-2022 навчального року триватиме

з 1 квітня до 31 травня 2021 року.

Документи подати можна різними способами:

1. На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/contact

або

1. Електронною поштою, надіславши скановану форму заяви та свідоцтва про народження Вашої дитини на електронну адресу Конотопської спеціалізованої школи № 9 school9kon@ukr.net.

Як подати заяву на вступ дитини до школи на сайті

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»?

1. Зайти за посиланням https://school.isuo.org/contact
  2. Ознайомитися з інструкцією – Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
  3. Зареєструватися.
  4. Обрати школу, яка обслуговує Ваш мікрорайон.
  5. Створити заяву, внісши необхідну інформацію, та зберегти її.
  6. Дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до школи

електронною поштою?

Надіслати сканкопію зави про зарахування за встановленим зразком, сканкопію свідоцтва про народження дитини на електронну пошту школи school9kon@ukr.net та дочекатися повідомлення про прийняття Вашої заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до школи поштовою адресою?

Надіслати сканкопію зави про зарахування за встановленим зразком, сканкопію свідоцтва про народження дитини на поштову адресу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 : ЗОШ №9, вул.Сарнавська 38А, м.Конотоп, Сумська обл. 41600.

Перелік документів для зарахування до 1 класу:

• заява встановленого зразка одного з батьків, подана особисто з пред`явленням документа, що посвідчує особу заявника;
  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред`являється оригінал);
  • оригінал медичної довідки встановленої форми № 086-1/о

Наголошуємо на Вашій відповідальності за повноту і достовірність усієї інформації та всіх документів, що подаються до закладу.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте

за номером 0989324660

зарахування, відрахування та переведення учнів

здійснюється відповідно до

наказу МОН № 367 від 16.04.2018 р.

НАКАЗ

15.06.2020                                      Конотоп                               №  33-од/зо

Про зарахування учнів

до першого класу

На виконання ст. 3,13 Закону України «Про освіту», ст.ст. 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 та на підставі заяв батьків, документів, які надають право першочергового зарахування, медичної форми № 086-1/о

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до перших класів 92 учні:

1-А клас – 23 учні (додаток до наказу № 1);

1-Б клас – 30 учнів (додаток до наказу № 2);

1-В клас – 20 учнів (додаток до наказу № 3);

1-Г клас – 19 учнів (додаток до наказу № 4).

1. Секретарю школи Макарчук І.О., класоводам  1-х класів  Сторчаковій Т.Є., Довженко В.М., Анодіній О.В. забезпечити своєчасне та правильне оформлення всіх документів.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                          С.М.БОНДАР