Про оформлення паспорта громадянина України

     Шановні батьки! Нагадуємо Вам про необхідність отримання паспорта громадянина України у вигляді ІD-картки, по досягненню 14-річного віку.

     Доводимо до Вашого відома, що Конотопським міським відділом міграційної служби визначено окремі дні для прийому підлітків, які подають документи на оформлення паспорту. Учнів закладів освіти чекають щотижня у вівторок та суботу з 9:00 до 13:00 у кабінетах №16,17 Конотопського відділу міграційної служби.

     Перелік документів, необхідних для оформлення паспорта:

  1. Оригінали та копії паспортів батьків (або одного з батьків, якщо наприклад батько на заробітках, якщо помер — свідоцтво про смерть та копія). Якщо шлюб розірвано — свідоцтво про розірвання шлюбу та копія. Якщо дитина — сирота, то оригінал та копію паспорта піклувальника та документи у відповідності до яких на нього покладені обов’язки піклувальника. Якщо мати виховує дитину самостійно, то відповідний Витяг з РАЦСу, що підтверджує статус матері.
  2. Свідоцтво про народження дитини та копія. Якщо на момент народження дитини один з батьків перебував в громадянстві іншої держави, то необхідно отримати довідку про набуття дитиною громадянства України. Для цього попередньо батькам необхідно звернутись до Конотопського МВ УДМС;
  3. Довідка про реєстрацію місця проживання дитини (встановленого зразка). Для мешканців міста видається в ЦНАП при міській раді (каб. №120), для мешканців сіл — відповідною сільрадою;
  4. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків (для дитини) та копія.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *