Про організацію освітнього процесу в умовах зниження температури в навчальних приміщеннях початкової школи після завершення опалювального сезону

НАКАЗ

18.04.2021                                        Конотоп                                 № 32-од

Про організацію освітнього процесу

в умовах зниження температури

в навчальних приміщеннях початкової школи

після завершення  опалювального сезону

У зв’язку з невідповідністю санітарним нормам показників температури у навчальних приміщеннях початкової школи після закінчення опалювального сезону, чисельними зверненнями батьків, на виконання рішення позачергової педагогічної ради від 18.04.2021, протокол № 10

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити для учнів початкової школи освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання з 19 квітня 2021 до фактичного покращення температурного режиму.
  2. Організувати навчання в офлайн-режимі для учнів, батьки яких не мають можливості залишити дітей вдома та забезпечити їхню участь у дистанційній формі навчання.
  3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Комлик Ю.І.:

3.1. Розробити графік роботи вихователів ГПД для забезпечення навчання здобувачів освіти  в офлайн-режимі.

3.2. Забезпечити із дотриманням протипожежних вимог обігрів визначених для навчання кабінетів.

1. Класоводам, учні яких навчатимуться офлайн, надавати індивідуальні консультації, пояснення.
  2. Повернутися до навчання офлайн у закладі після унормування температурного режиму відповідно до санітарних вимог.

Директор школи                                                                           С.М.БОНДАР

Вам може бути цікаво...