ЗНО – ДПА – 2022

Що важливо знати про проведення ЗНО в 2022 році

Увага, ЗМІНИ

читайте тутпосилання

Так, цього року неможливим є проведення традиційних ЗНО з огляду на що заплановано запровадити тестування, подібні до них, а саме:

• національного мультипредметного тесту (НМТ) ー для вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти на всі спеціальності (бюджетні місця), на кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт).

ОСОБЛИВОСТІ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ З РІЗНИХ ПРЕДМЕТІВ

Сертифікаційна робота з української мови складатиметься з 40 завдань з української мови, з яких 39 передбачають вибір відповіді або на встановлення відповідності та 1 завдання відкритої форми на надання розгорнутої письмової відповіді. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Натомість сертифікаційна робота з української мови і літератури складатиметься з 67 завдань, з яких 24 – з літератури та 39 – з української мови (з вибором відповіді та на встановлення відповідності), 4 – з української мови з наданням письмової відповіді. Тривалість іспиту складає 210 хвилин.

Сертифікаційна робота з математики для учнів, які не вивчали дисципліну на профільному рівні, складатиметься з 28 завдань. Тривалість іспиту становить 150 хвилин.

Учні, які вивчали математику на профільному рівні, отримають сертифікаційну роботу, що складатиметься з 34 завдань поглибленого рівня. Тривалість іспиту складає 210 хвилин.

Сертифікаційна робота з історії України містить 60 завдань різних форм: 46 – з вибором однієї правильної відповіді, 6 – на встановлення відповідності, 4 – на встановлення відповідності, 4 – з вибором трьох правильних відповідей.. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Сертифікаційні роботи з іноземних мов складатимуться з 59 завдань: 16 – аудіювання, 22 – читання, 20 – використання мови, 1 – письмо. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Сертифікаційна робота з фізики містить 38 завдань різних форм: 20 – з вибором однієї правильної відповіді, 4 – на встановлення відповідності або “логічні пари”, 14 – відкритої форми з короткою відповіддю. Тривалість іспиту складає 180 хвилин.

Сертифікаційна робота з хімії містить 52 завдання різних форм: 34 – з вибором однієї правильної відповіді, 4 – на встановлення відповідності або “логічні пари”, 14 – відкритої форми з короткою відповіддю. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Сертифікаційна робота з біології містить 50 завдань різних форм: 38 – з вибором однієї правильної відповіді, 8 – на встановлення відповідності та 4 – з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Сертифікаційна робота з географії  містить 54 завдання різних форм: 36 – з вибором однієї правильної відповіді, 6 – на встановлення відповідності, 6 – відкритої форми з короткою відповіддю та 6 – з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

НОРМАТИВНА БАЗА

Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти   Наказ МОН № 945 від 09.07.2019 рокуПро підготовку до проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти  Наказ МОН № 1210 від 30.09.2020 року

Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році  Наказ УЦОЯО № 163 від 08.10.2020 року

Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року  Наказ УЦОЯО № 171 від 16.10.2020 року