Правила поведінки учнів під час дистанційного навчання

Дистанційне навчання здійснюється у двох режимах синхронному (всі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб – середовищі) чи асинхронному (освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком).
Пам’ятайте, у синхронному режимі усі учні долучаються до уроку (відсутнім можна бути тільки з поважних причин (хвороба, технічні причини),але потрібно заздалегідь попередити вчителя або класного керівника. Відсутність по хворобі підтвержується довідкою від лікаря, з інших причин – пояснювальною від батьків.
Правила поведінки на онлайн – уроці:
1.Навчаємось за розкладом.
2.Приєднуємось на уроки вчасно.
3.На аватарці фото учня( за бажанням), нік – його ім’я та прізвище.
4.На прохання вчителя учень вмикаємо мікрофон і за бажанням камеру.
5.Коли вчитель пояснює,  мікрофон учня вимкнутий. Почнеться обговорення – і вчитель запропонує ввімкнути мікрофон.
6.Виконуємо завдання онлайн-уроку.
7.В чаті вести спілкування відповідно до теми, задавати запитання по суті уроку, дотримуватись культури спілкування.
8.Коли звучить сигнал повітряної тривоги, вчителі припиняють урок, повідомляють дітей про тривогу та необхідність сховатися в  безпечному  місці,визначеному їхніми батьками.
9.Заброняється вести відео чи аудіозапис уроку без отримання на це згоди всіх присутніх на уроці( учнів і учителя)